15 Mayıs 2012 Salı

Yepyeni Kitaplarım -Evlatlarım- =)


Mis gibi pıtırcıklar, dün yeni evlerine geldiler. :)

Bunları almam benim için bayağı bir zahmetli oldu, ayaklarıma kara sular indi ama olsun. Önce okuldan arkadaşım için kütüphane gittik -ki çok uzak-... Kitap seçmesine yardım ettim, ardından seçtiğimiz bir kitabı sahiplendim... Sonra eve geri dönerken -yürü yürü bitmiyor- alışveriş merkezinin kırtasiye bölümüne uğradık ve oradan birkaç tane kitap beğendim, onları en arkalara sakladık. Öğrenci maddi durumuyla onları alamayacağım için eve gidip, annemi ve cüzdanını benimle alışveriş merkezine sürükledim.

Sonuç... Ayaklarım feci ağrısa da yeni kitaplarımla çok mutluyum... 
6 yorum:

 1. Hayırlı olsun alışverişin canım. Böyle kitap alışverilerini görünce kendime almış gibi seviniyorum. Dediğin gibi, bunlar biz kitap severler için bir kitaplık dolusu evlat gerçekten :) Keyifli okumalar dilerim ;)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aynen, bende öyleyim. Keşke herkes bizler gibi kitap okusa ve okumanın nasıl harika bir şey olduğunu anlayabilse...
   Teşekkürler. :)

   Sil
 2. Arkadaşlar arası kitap alış-veriş durumlarında"en sevdiğin kitap sorusu sorulduğunda..onlar benim evlatlarım nasıl ayırt edebilirim deriz ki çok doğru..yazınızın başlığını katılmamak ne mümkün,hakikaten her biri evlatlarımız kadar değerli.
  Bu arada arşivinizden gördüğüm üzre aramıza yeni katılmanızdan dolayı hoşgeldiniz diyor,sayfama yapmış olduğunuz ziyaret ve yorumunuz için de teşekkür ediyorum:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet, kesinlikle. Beğenmedim kitapları bile severim, evlatlar nasıl sevilmez?
   Hoşbuldum... Ben teşekkür ederim, güzel yorumunuz için. :)

   Sil
 3. Willa villa mı O, Nora mı yoksa :))Nora roberts'ın en sevdiğim kitaplarından biridir, key,fle oku canım hepsi çok güzel, harika , muhteşem:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet, Villa... :)O kadar övdün, birde ben deneyeyim dedim. :)Teşekkürler.

   Sil